موسسه ماه مهر

۲۷ آبان ۱۳۹۸

دختر شش ساله اهوازی برنده مسابقه نقاشی اسپانیایی شد

files_magazinContents_541630kanoonnazanineftekharipeace2014[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg
دختر شش ساله اهوازی "نازنین افتخاریان" جایزه اول مسابقه بین المللی نقاشی و پوستر "بنیاد صلح و همکاری" کشور اسپانیا در سال 2013 را از آن خود کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان ، علاوه بر "نازنین افتخاریان" که جایزه اول (جایزه نقدی 150 یورو) این مسابقه را کسب کرد شش کودک و نوجوان عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور نیز موفق به دریافت دیپلم افتخار شدند.

بر همین اساس، "نادیا هاشم پور" 5/5 ساله از شهر نمین در اردبیل، "نگار مراداسکندری" شش ساله از اهواز ، "آیدا فتحی" شش ساله از شهر هفشجان در چهارمحال و بختیاری، "هلن صادقی" شش ساله از شهر ماکو در آذربایجان غربی، "آذر سنایی" شش ساله از شهر کلاردشت مازندران، و"زهرا میرقاسمی" 11 ساله از کرمانشاه، دیپلم افتخار مسابقه "بنیاد صلح و همکاری" کشور اسپانیا را کسب کردند.

در این مسابقه بین المللی نقاشی و پوستر که با موضوع "هنر زبانی جهانی برای صلح" برگزار می‌شد، شش هزار و 960 اثر از 51 کشور جهان شرکت کرده بودند و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران نیز با ارسال 246 اثر در این رقابت هنری حضور داشت.

همچنین یک دیپلم افتخار به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به خاطر مشارکت فعال سالانه در این مسابقه بین المللی اهدا شده است.
منبع: ایرنا