موسسه ماه مهر

۰۷ اسفند ۱۳۹۸

"بیچاره مکبث" روی صحنه‌ی تماشاخانه ایرانشهر

files_magazinContents_844911poormackbeth2[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg
نمایش «بیچاره مکبث» به نویسندگی و کارگردانی پیام عزیزی از 3 آذر در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود.

پیام عزیزی کارگردان نمایش «بیچاره مکبث» که قرار است اجرای آن از 3 آذر در تماشاخانه ایرانشهر آغاز شود، گفت: ما از سال قبل پیگیر اجرای این نمایش در تماشاخانه ایرانشهر بودیم و با توجه به استقبال بسیار خوبی که از نمایش «بیچاره مکبث» در تئاتر شهر شد، امیدوارم بتوانیم در ایرانشهر هم میزبان مخاطبان و علاقمندان به این نمایش باشیم.

وی درباره تکنیک اجرای این نمایش عنوان کرد: سعی کردیم در این نمایش شکل جدیدی از اجرا را به مخاطبان ارائه بدهیم، در اجرا هم از پارچه استفاده کردیم که برگرفته از پرده خوانی و بسیاری از تکنیک های نمایش ایرانی است.

کارگردان نمایش «بیچاره مکبث» در خصوص تغییرات دکور و صحنه برای اجرا در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر، گفت: با توجه به اندازه و فضای سالن همیشه بعد از تغییر سالن، به ناچار تغییراتی نیز در طراحی صحنه صورت می گیرد، اما پایه اصلی کار تغییر نمی‌کند. در ایرانشهر سالن بزرگتر است و ما می توانیم ایده هایمان را بهتر عملی کنیم، چون کارگاه نمایش بسیار کوچکتر بود.

نمایش «بیچاره مکبث» پیش از این در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفته بود و با استقبال تماشاگران مواجه شد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی بلیط این نمایش به سایت تئاتر نت به آدرس اینترنتی www.theatrnet.com/ticket و تماشاخانه ایرانشهر www.tamashakhaneh.ir/ticket مراجعه نمایند و همچنین برای رزرو با شماره 09352626100 و 88311600 و 88814116 تماس حاصل کنند.

منبع:ایسنا