موسسه ماه مهر

۲۷ بهمن ۱۳۹۸

دوره های جدید عکاسی ماه مهر از روز یازدهم بهمن آعاز می شود

files_magazinContents_4111165[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg

موسسه ماه مهر ، دو دوره جدید  عکاسی پایه 1 و کارگاه آزاد عکاسی ، از روز یادهم بهمن 1391 آعاز می شوند. این دوره های جدید هنری ، به منظور ارتقای سطح کیفی هنری هنرجویان و علاقه مندان به هنر عکاسی که برخی کارشناسان از آن به عنوان هنر مردمی قرن بیست و یکم یاد می کنند ، طراجی و ارایه شده اند.

به گزارش ماه مهر ، دوره عکاسی پایه یک توسط محمد غفوری تدریس می شود. . این دوره شامل اغلب مطالب فنی مورد نیاز یک عکاس است. هنرجویان  در این دوره افزون بر آشنایی با دوربین دیجیتال و طرز کار آن، مباحث گوناگونی چون : عمق میدان وضوح، نقش مسدود کننده، لنزها، فیلترها، فلاش، ماکروگرافی و کپی برداری، روشهای گوناگون نورسنجی و برخی مطالب دیگر در فالب پروژه های عملی فرا می گیرند.
مدرس کارگاه آزاد عکاسی نیز مهران مهاجر است . کارگاه آزاد عکاسی برای هنرجویانی تدارک دیده شده است که آشنایی نسبی با هنر عکاسی دارند. در این دوره دانشجویان  با تعریف پروژه هایی که در چهار چوب تجربه هنری عکاسی قرار می گیرد کار خود را پیش می برند و همزمان مجموعه های برجسته عکاسی را بررسی و تحلیل می کنند .  

کارگاه عکاسی پایه یک در روزهای چهارشنبه ساعت 17 تا 20 برپا می شود و کارگاه آزاد عکاسی نیز روزهای چهارشنبه ساعت 16 تا 19 برپا می شود.