موسسه ماه مهر

۲۷ بهمن ۱۳۹۸

کارگاه تخصصی مستند سازی ماه مهر هنرجو می پذیرد

files_magazinContents_Mostanad1[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg

کارگاه مستند سازی تخصصی ماه مهر زیر نظر کامران شیردل مستند ساز برجسته کشور ، برای دوره ویژه ، از میان علاقه مندان به هنر مستند سازی ، هنرجو می پذیرد.

به گزارش ماه مهر ، کارگاه مستند سازی تخصصی به منظور رفع نیازهای مستند سازی هنرمندان و هنرجویان تجسمی در مواردی مانند ساخت فیلم های مستند زندگی هنرمندان و یا ثبت تصویری و ساخت فیلم مستند آثار هنر اجرایی و ... طراحی شده است . در کارگاه مستند سازی تخصصی به مسایل مهم عرصه مستند سازی شامل : اصول و مبانی تئوری و عملی مستندسازی و مروری بر ژانرهای مهم مستندسازی در جهان و ایران پرداخته می شود. همچنین نظارت اجرایی بر مراحل روند تولید چند مستند توسط هنرجویان از دیگر ویژگی های این کارگاه است .
برخی از گونه های مختلف مسنند سازی که در این کارگاه به آنها پرداخته می شود عبارتند از : مستند واقعه نگار، سیاحتگر، گزارشگر، تصویرگرا، اجتماعی، تبلیغی، علمی، شاعرانه، قوم نگار، صنعتی، بی واسطه، حقیقت جو، معترض، و...
این دوره شامل 15 جلسه 3 ساعته است. به دلیل ظرفیت محدود این دوره ، علاقه مندان تنها تا پنجم دی ماه 1391 فرصت دارند تا با مراجعه حضوری به بخش آموزش تا پنجم دی ماه 1391 فرصت دارند تا با مراجعه حضوری به بخش آموزش موسسه ماه مهر ، فرم مخصوص اطلاعات فردی و سابقه هنری را دریافت و تکمیل نمایند. پذیرش هنرجو در این کارگاه تنها پس از انجام مصاحبه هنری و تائید مدرس کارگاه انجام پذیر است.