موسسه ماه مهر

۲۷ بهمن ۱۳۹۸

درگذشت نابهنگام میثم یعقوبی و حسرت نگاه همه ماه مهری ها

files_magazinContents_753[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg

خبر درد آور و نا بهنگام است ، میثم یعقوبی ، هنرمند عکاس و از  هنرمندان ماه مهر ،  در یک صانحه آتش سوزی جان به جان آفرین تسلیم کرد  و امروز ( شنبه ) اعضای موسسه ماه مهر ، در نگارخانه آریا جمع می شوند تا به یاد او دقیقه ای سکوت کنند ، سکوتی که سرشار از ناگفته هاست ، ناگفته هایی آکنده از دریغ و درد و افسوس.

به گزارش ماه مهر ، میثم یعقوبی ، هنرمند عکاس ، تحصیلات خود را در رشته زیست شناسی جانوری در مقطع کارشناسی در دانشگاه تهران و محیط زیست در مقطع کارشناسی ارشد به پایان رسانده بود .

این هنرمند با بهره وری از علم زیست شناسی در حرفه عکاسی به عکاسی از طبیعت ایران و گونه گونی جانواران آن می پرداخت و از این رهگذر ، نمونه های شاخصی از عکاسی محیط زیست با دیدگاه هنری و علمی به شکل توام ارایه کرده بود . 

حضور پر رنگ هنری او  در نمایشگاه «شخصی - عمومی »  در نگارخانه موسسه ماه مهر ، به تائید بسیاری از استادان هنر کشور ، نوید ظهور یک عکاس هنرمند طبیعت و محیط زیست کشور را با خود به همراه داشت.

موسسه ماه مهر در گذشت این عزیز گرانقدر را به خانواده آن مرحوم و همچنین کلیه اعضای موسسه ماه مهر و همه جامعه تجسمی کشور تسلیت می گوید.

نامش زنده و یادش جاوید