موسسه ماه مهر

۰۸ اسفند ۱۳۹۸

«سرزمین عجایب »در گالری شکوه برپا می شود

files_magazinContents_vahed_khakdan_photo2[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg

 نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «سرزمین عجایب» با نمایشگاه گردانی «هادی جوادی » عصر جمعه دهم آذر ماه در گالری شکوه برپا می شود .

به گزارش ماه مهر ، در این نمایشگاه 9 هنرمند صاحب سبک تازه ترین آثار خود را برای اولین بار به تماشای عموم می گذارند ؛آثاری که در خلق محیطی وهم آلود و عجیب،اشتراک معنی دارند؛در این نمایشگاه از هر یک از هنرمندان واحد خاکدان،طاهره صمدی طاری،وحید چمانی ،داریوش قره زاد،شهریار احمدی،دانا نهداران ،محمد طباطبایی،سعید احمد زاده و مصطفی چوبتراش یک تا دو اثر به روی دیوار گالری شکوه می رود .

هادی جوادی نمایشگاه گردان «سرزمین عجایب»در چیدمان این هنرمندان و نیز انتخاب آثارشان بر دو تم موازی تاکید دارد؛او در پی ارایه تصویری از سرگشتگی انسان معاصر است و امیدوار است در این نمایشگاه به لطف آثار این هنرمندان طراز اول ،روی از چیستی این سرگشتگی تاریخی رصد شود و به موازات آن از تکاپوی بی پایان انسان معاصر که در تنهایی و انزوا به سر می برد نیز رونمایی شود .

«سرزمین عجایب » نمایشگاهی در مجموع فیگوراتیو با رویکرد معاصر است که جهان بینی و سبک های نقاشانه مختلف از رئالیسم جادویی گرفته تا حتی آبستره معاصر را در بر می گیرد .

این نمایشگاه به مدت سه هفته در گالری شکوه واقع در فرمانیه ،بلوار اندرزگو،کوچه امیر نوری ،پلاک 19 به روی دیوار است و علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت چهار تا هشت بعد از ظهر از آن دیدن نمایند .