موسسه ماه مهر

۲۸ بهمن ۱۳۹۸

کلاس مبانی هنرهای تجسمی در عکاسی برگزار می‌شود

files_magazinContents_8078712[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg

 

کلاس «مبانی هنرهای تجسمی درعکاسی» استاد «علیمراد عناصری» در موسسه فرهنگی هنری ماه مهربرگزار می‌شود .

 

 

 

آشنایی با عناصر سازندهٔ تصویر و کارکردن با آن‌ها از نیازهای نخستین و پایهٔ هنرجویان است. در این دوره کوشش می‌گردد مطالعهٔ مبانی هنرهای تجسمی همراه با تمرین‌هایی باشد که بیشتر هماهنگ با رایانه و مدیاهای نوین هستند، و از این نظر با مهارت‌ها و مبانی مورد نیاز برای هنرجویان نقاشی تفاوت‌هایی دارد.

 

همهٔ تمرین‌ها با دوربین دیجیتال، رایانه و در مواردی به صورت حجمی و ماکت پیش خواهند رفت و دانشجویان عکاسی یا علاقه مندانی که با دوربین دیجیتال کار می‌کنند در اولویت خواهند بود.

 

این کلاس ها در واقع دوره ای آموزشی است برای تجزیه و تحلیل عناصر سازندهٔ عکس، و با برنامه، بهتر و خلاقانه تر عکس گرفتن، که در آن با برخی شیوه های نوین ارائهٔ عکس و به کار گرفتن حجم و فضا در خدمت ارائهٔ تصویر آشنا می‌شوند. حجم تکالیف کلاس بالا و پیاپی خواهد بود و کسانی به نتیجه‌ی مورد نظر دست خواهند یافت که هفته به هفته با کلاس پیش آیند.

 

این کلاس ها روزهای پنجشنبه هرهفته، ساعت 17 - 14 در موسسه ماه مهر تشکیل شده و هنرجویان می تواند به شکل عملی با تجز یه و تحلیل عکس و به کار گرفتن حجم و فضا در خدمت ارائهٔ تصویر توسط استاد عناصری آشنا شوند.

 

هنرجویان جهت رزو این کلاسها تا روز29 آبان ماه 1391به موسسه مورد نظر مراجعه وجهت رزو کلاس خود اقدام نمایند.